top of page
0_0_productGfx_01315537f698c348b608cc19e

SUNEKOS- nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej (ECM)

stosowany w procesie biogenezy skóry.

 

Sunekos to opatentowane, wyjątkowe połączenie kwasu hialuronowego oraz aminokwasów. Dzięki takiemu połączeniu składników dochodzi do stymulacji macierzy pozakomórkowej (ECM). Macierz pozakomórkowa z wiekiem ulega redukcji a w konsekwencji zmniejsza się ilość i aktywność fibroblastów, które są jej głównym składnikiem.

A to właśnie fibroblasty odpowiadają za produkcje kolagenu i elastyny- włókien białkowych odpowiadających za jędrność naszej skóry. Ten proces określany jest mianem biogenezy- biogeneza jest możliwa dzięki ściśle wyselekcjonowanym aminokwasom i połączeniu ich z kwasem hialuronowym (czyli dzięki składnikom sunekosu).

 

Warto zaznaczyć, że Sunekos posiada udowodnione badaniami klinicznymi działanie w zakresie zwiększenia produkcji włókien białkowych elastyny- co jest wyjątkowe w porównaniu do innych preparatów o składzie przypominającym skład Sunekosu.


 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Preparat można podawać dwojako – w postaci klasycznej mezoterapii igłowej czyli iniekcji sródskórnych bądź też za pomocą a kaniuli. O rodzaju techniki podania decyduje lekarz po przeprowadzeniu badania przedmiotowego. Ze względu na zastosowanie znieczulenia przed procedura jest praktycznie bezbolesna.

Leczenie Sunekosem może być z powodzeniem stosowane również na szyi , dekolcie, dłoniach, ramionach, na wewnętrznej stronie ud i na obszarze pod kolanami. Ze względu na jego niesamowitą czystość i delikatność możemy go zastosować na każdą okolicę skóry, nawet na powieki, które są wyjątkowo problematyczną w leczeniu okolicą. Sunekos jest świetny również w likwidowaniu cieni pod oczami.

Zaleca się wykonanie serii zabiegów 4 lub 5 w odstępach co 7-10 dni.

Pierwszy zabieg odbywa się przy zastosowaniu Sunekosu 1200 , kolejne Sunekosu 200.


 

EFEKTY PO SUNEKOSIE:

- bardzo subtelny i naturalny efekt wolumetryczny,

- spektakularna poprawa okolicy oka,

- rozświetlenie i ujędrnienie skóry,

- wygładzenie zmarszczek.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

bottom of page