top of page
PRPFHILO.jpg

PROFHILO- nowa odsłona kwasu hialuronowego do odwracania efektów zwiotczenia skóry
 

Profhilo to zabieg wyjątkowy i jedyny na rynku medycyny estetycznej polegający na zastosowaniu „molekuły młodości”, która zawiera stabilizowany termicznie kwas hialuronowy o najwyższym możliwym stężeniu.

Preparat działa na nasza skórę wielopłaszczyznowo modelując owal twarzy, wygładzając zmarszczki i bruzdy oraz przywracając skórze prawidłowe napięcie. Ogromnym plusem profhilo jest to, ze nie zmienia on rysów twarzy ani nie zwiększa rozmiarów tkanek miękkich w jej obrębie działając jedynie przeciwstrarzeniowo.

W 2018r. Profhilo zostało nagrodzone na kongresie medycyny estetycznej w Monte Carlo w kategorii Najlepszy produkt iniekcyjny.


 

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Lekarz wyznacza odpowiednie punkty na twarzy (lub w obrębie innych rejonów ciała). W tych miejscach preparat zostaje podany metodą „na depozyt”, następnie Profhilo rozprzestrzenia się w obszarach tkanek, w których dochodzi do atrofii- czyli zaniku i ścieńczenia skóry oraz tkanki podskórnej.

Zaleca się wykonanie dwóch zabiegów w odstępie miesiąca. W przypadkach wyjątkowych (np. mocno wysuszona skóra, drobne twarze) można wykonać kolejny lub kolejne zabiegi po następnych dwóch miesiącach po zakwalifikowaniu przez lekarza.

Profhilo można stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu, ramion czy też dłoni.


 

EFEKTY PO PROFHILO:

- redukcja zmarszczek,

- efekt liftingu twarzy,

- przywrócenie utraconego konturu i profilu twarzy,

- likwidacja „chomików” - opadniętej skóry w dolnej części twarzy,

- spłycenie bruzd nosowo- wargowych, linii maronetek oraz nierówności brody,

-poprawa jędrności, nawilżenia i napięcia skóry na twarzy, szyi, dekolcie, w obrębie ramion czy też dłoni.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

bottom of page